Meble ogrodowe z technorattanu to rodzaj mebli, które wykonane są z syntetycznego rattanu. Materiał wykonany jest z polietylenu, który jest rodzajem tworzywa sztucznego. Oznacza to, że nie powinien być narażony na działanie wody ani deszczu. Nie należy go również pozostawiać na zewnątrz w okresie zimowym, ponieważ spowoduje to pękanie i łuszczenie się materiału. Meble ogrodowe z technorattanu mogą być używane we wszystkich rodzajach powierzchni, takich jak balkony, tarasy, tarasy i ogrody. Może być również stosowany w pomieszczeniach do celów dekoracyjnych.

Nowoczesny zestaw mebli z technorattanu Almera Caffe Black

Nowoczesny zestaw mebli z technorattanu Almera Caffe BlackZestaw mebli Almera to atrakcyjne, wygodne i przyjemne wizualnie połączenie koloru drewna z czarnymi i szarymi poduszkami. Będzie to idealny mebel do każdego nowoczesnego tarasu w stylu loftowym lub skandynawskim. W skład zestawu wchodzą: 2 osobowa sofa, dwa fotele oraz dwa stoliki, które różnią się wielkością (dwa małe). Ten wysokiej jakości projekt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej o produkcie

 

 

Komplet ogrodowy z sofą trzyosobową i fotelami Stefano Set Max Yellow & Black

Komplet ogrodowy z sofą trzyosobową i fotelami Stefano Set Max Yellow & BlackSeria mebli ogrodowych Stefano oferuje duże siedziska, co pozytywnie wpływa na komfort ich użytkowania. Są one sprzedawane w zestawie z miękkimi poduszkami na siedzisko i oparcie. Obrzeża na krawędziach nadają im eleganckiego charakteru - idealnie nadają się do przestrzeni zewnętrznej, w której chcesz stworzyć miejsce do relaksu lub spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zestaw w kolorze żółto-beżowym składa się z 3-osobowej sofy, 2 foteli i prostokątnego stołu z bezpiecznym hartowanym szkłem. W zestawie znajdują się również poszewki na poduszki, które można zdjąć z mebli - nie można ich prać, ale można je zastąpić akcesoriami lub kolorowymi poduszkami, które nie wchodzą w skład zestawu (sprzedawane oddzielnie).

Więcej o produkcie

 

Brązowy zestaw technorattanowy Cortina Brown z pufami

Brązowy zestaw technorattanowy Cortina Brown z pufamiZestaw mebli, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Składa się z dużego prostokątnego stołu jadalnego z 3 krzesłami, dwóch foteli i dwóch wygodnych puf z miękkimi poduszkami na siedziska (wszystko wykonane z dobrej jakości materiału). Zestaw może być użytkowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - został bowiem wykonany tak, aby był odporny na wszelkie zmiany pogody. Oferowane meble ogrodowe Cortina są w kolorze brązowym, a ich stelaż jest malowany proszkowo, co zwiększa trwałość na zmienne warunki atmosferyczne i korozję. Plecionka technorattanowa na górze pokrywa ramę, co nadaje jej atrakcyjny wygląd!

Więcej o produkcie

 

Cassis Grey zestaw z technorattanu

Cassis Grey zestaw z technorattanuW projekcie CASSIS luksus spotyka się z komfortem. Ten zestaw mebli będzie idealny do wypoczynku na tarasie, a także w każdym innym miejscu na zewnątrz, w którym nie jest zbyt wilgotno. W skład zestawu Cassis Grey wchodzą dwa fotele, dwuosobowa sofa i stolik kawowy. Do zestawu dołączone są wysokiej jakości poduszki, dzięki którym można wygodnie siedzieć przez dłuższy czas - czy to na basenie, czy w domu! W zestawie znajdują się również dodatkowe poszewki na poduszki, wykonane z poliestru i impregnowane teflonem, który zapewnia długotrwałą odporność na rozlane płyny.br>br>Po zabrudzeniu poszewki można zdjąć i wyprać oddzielnie od pozostałych poduszek, ponieważ nie będą się na nich łatwo brudzić, jak w przypadku zwykłej tkaniny.

Więcej o produkcie

 

Autor